Výlet druhý

 

Vzhledem k tomu, že naše první návštěva u Tintina potvrdila můj správný výběr krycího psa, ráda jsem Trey její přání splnila. Když začala hárat, vydali jsme se na další „návštěvu“.

 

Poslední rok jsem trávila dlouhým zvažováním zda vybrat Tintina nebo jeho bratra, který se mi podle fotek a videa zdál v některých kriteriích mírně lepší, ale hodnocení jeho DKK je "B". Nakonec jsem dala přednost Tintinovi. Velkou výhodou je 100% zrentgenovaných sourozenců, kdy z osmi štěňat má šest (včetně Tintina) výsledek DKK „A“ a dva „B“. V jejich stupnici „B“ není známka dysplazie, ale po zkušenosti s Androu jsem prostě opatrná. Mám také jistotu, že v nevyšetřeném sourozenci nedřímá časovaná bomba v podobě dysplazie. Během roku jsem postupně poznala všechny sourozence a jejich majitele, což mě jen utvrdilo v rozhodnutí, že jsem si vybrala dobře, protože celý vrh se velmi povedl.

 

Ale zpátky k našemu výletu. Jednoho únorového večera se u nás opět objevila stejná teta, která bydlí na druhém konci republiky a tak nám tyto výlety alespoň umožnily pořádně si pokecat, když se vidíme tak zřídka. S ní se u nás objevil Karel, který tentokrát převzal úlohu řidiče. Když někam jedete podruhé, už víte, co vás čeká, takže přípravy na cestu a balení nám šly lépe od ruky a mohli jsme vynechat spoustu věcí, které jsme minule vezli zbytečně. Nicméně i tentokrát proběhly za pečlivého dozoru Trey a nejen jejího ;-)

Vyjeli jsme z mého pohledu v opravdu nemravnou hodinu, abychom stihli trajekt, který odplouval v jednu hodinu odpoledne. Tentokrát jsme s ním pluli ve dne, takže jsme si ho pořádně prohlédli a udělali spoustu fotek.

 

           

         

       

   

 

Ale i na nějaký ten spánek jsme měli dost času ;-)

 

       

 

Moc mě nenapadá, jak popisovat krytí samotné. Strávili jsme u majitelů Tintina dva krásné a slunečné dny, jeho panička i její manžel jsou moc příjemní lidé. Kdykoliv si na jejich domov vzpomenu, tak se mi asi ještě dlouho bude vybavovat chuť výborného pečeného lososa, kterého jsme měli k obědu :-))))) Kromě krytí jsme si zahráli i na turisty a trochu si prohlédli okolí včetně jednoho nákupního centra ;-)

 

Podle ultrazvukového vyšetření byl náš výlet úspěšný.

 

Ještě bych chtěla poděkovat Slávce, Martinovi a Karlovi, že se nezalekli mých někdy šílených nápadů a tyto cesty se mnou podnikli. Zvlášť děkuju tobě Slávko za to, že jsi se mnou absolvovala i druhou cestu, přestože jsi již přesně věděla co tě čeká :-))))

 

Ještě pořád vás zajímá, kde jsme to vlastně byli? No přeci ve Švédsku!

Vraťte se, záchranáře Tintina si představíme příště, slibuju ;-)))))

 

 

[CNW:Counter]

 

Tyto stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 bodů a vyžadují prohlížeč podporující JavaScript.
Použití jakéhokoliv materiálu z těchto stránek pouze se souhlasem autora!
Copyright © Martina Hodková, 2006

Naposledy změněno: 17.3. 2006