Diandra

 

 

 

Máte-li zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice,

 kontaktujte nás prosím (nejlépe mailem

 

Budoucí majitelé štěňat budou pečlivě vybíráni a prověřováni. Od majitelů očekávám trvalý kontakt po celou dobu života psa. Zároveň jsem připravena po celou dobu života psa poskytnout pomoc, rady i informace.

Všichni majitelé štěňat z předchozích vrhů , které jsem před tím neznala, jsou dnes mými dobrými kamarády, jsme v pravidelném kontaktu a přeji si, aby to tak bylo i v případě budoucích vrhů. V případě zájmu o reference, kteréhokoliv z majitelů našich odchovů vám na něj ráda poskytnu kontakt.

Štěňata odchováváme po celou dobu v domě. Jsou zvyklá na běžný ruch v domácnosti. Štěňátka mají celodenní péči, nemíváme vrh často a proto si je maximálně užíváme. Dostává se jim spousta pozornosti, podnětů (socializace) všeho druhu v závislosti na jejich věku. V případě příznivého počasí (s ohledem na roční období, venkovní teplotu, jejich věk atd.) mohou být pod dohledem venku na velké zahradě. 

Štěňata budou očkovaná, min. 3x odčervená, čipovaná, budou mít provedené klinické vyšetření očí i Pet Passport, kupní smlouva samozřejmostí, zdravotní záruky jsou součástí kupní smlouvy. Noví majitelé dále obdrží kopie veškerých dokladů rodičů, video a/nebo fotografie, na kterých budou oba rodiče a celý vrh, oblíbenou hračku, granulky na prvních pár dní u nového majitele atd.

 

Vaše veškeré dotazy (nejlépe mailem) rádi zodpovíme. Na SMS nereaguji!!! Osobní návštěvy po předchozí domluvě vítány.

 

 

Doporučujeme Vaší pozornosti článek Chcete štěňátko aneb jak vybrat chovatele?

 

All puppies will go to approved homes only - please do not hesitate to contact us.

Potential puppy owners will be carefully selected, screened and reference checked. I expect permanent contact during whole life of the dog with the puppy owners. At the same time I am here whole time for them for help, advices or information.

All puppy owners of our previous litters who I did not know before are my friends today, we are in regular contact and I expect the same in case of this litter.

Puppies are raised inside of our house in the middle of our household, no kennels outside. Puppies are used to normal household “traffic”. Puppies are whole time with someone. We do not have puppies often so we maximally enjoy the care about them. They have a lot of attention, all kinds of socialization depending on their age. In case of the good weather they can be under supervision outside on our large fenced garden – of course depending on outside temperature and weather, their age etc.

Puppies will have their eyes examined, will be vaccinated, de-wormed, tattooed, microchiped, will have Pet Passports, sale contract with health guarantees, copies of all documents from parents, videos and/or pictures of whole litter and parents during their first 8 weeks of life, favorite toy, food for the first few days with the new owner etc. 

 

We are ready to answer all questions (preferably via mail). Personal visit after previous arrangement welcomed.

 

 

 

 

 

Jsem členem

I am member of

 

   

   

 

Naši chovní jedinci jsou uchovněni v tomto Klubu a naše vrhy jsou také prostřednictvím tohoto Klubu zapisovány tzn. mají rodokmeny vystavené ČMKU (FCI).

 

 

 

Tyto stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 bodů a vyžadují prohlížeč podporující JavaScript.
Použití jakéhokoliv materiálu z těchto stránek pouze se souhlasem autora!
Copyright © Martina Hodková, 2024

Naposledy změněno: 19.3.2024